Application period ends

24 March 2019

Case takes place in

Vilnius, Lithuania

Project schedule
Start

26 March 2019

Finish

30 May 2019

Boot Camp days (all mandatory)
Kick-off

26 March 2019

Demola Jam #1

29 March 2019

Demola Jam #2

19 April 2019

Final Demonstration

30 May 2019

Apply for this case  

Interested but the schedule is not a good fit for you?

Please leave an open application to be an applicant for other similar projects!

Leave an open application  

Contact person / Demola

Contact Demola if you have any questions about the challenge.

Rasa Milerytė

rasa.mileryte@demola.net

Komunikacijos strategija ekologiškam pienui

WITH AUGA group, AB

„AUGA group“ prekinis ženklas AUGA yra žinomas ekologiškų maisto produktų vartotojams. Įmonės produktų sąraše yra ir ekologiškas pienas bei pieno gėrimai. Ekologiško pieno rinka Lietuvoje sudaro tik 1% viso pieno rinkos, nors pienas – kasdienio naudojimo maisto produktas. Įmonė mato neišnaudotą galimybę 10 kartų padidinti ekologiško pieno pardavimus. Kokia komunikacijos strategija ekologiškiems pieno produktams gerintų pardavimus?

Future Insights & Markets

Background

AB „AUGA Group“ yra didžiausia ekologinio žemės ūkio ir investicijų įmonių grupė Lietuvoje bei viena didžiausių Europoje. Grupės įmonės vadovaujasi vizija, kad ekologiškas ir tvariai užaugintas maistas gali būti prieinamas visiems. Įgyvendindama šią viziją, „AUGA Group“ kuria unikalų Europoje verslo modelį, paremtą naujausiomis mokslo žiniomis, bei tausojančių ekologinio ūkininkavimo technologijų pritaikymu visuose žemdirbystės, gyvulininkystės ir grybininkystės procesuose. 2016 m. rugsėjo mėn. „AUGA group“ Lietuvos rinkai pristatė ekologiško tvariai užauginto maisto prekės ženklą AUGA.

Problem

„AUGA group“ prekinis ženklas AUGA – ekologiško, tvariai užauginto maisto prekės ženklas, žinomas ir vertinamas ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Įmonės produktų asortimente yra ir pienas bei pieno gėrimai. Ekologiškas pienas Lietuvoje užima tik 1% visos pieno rinkos. „AUGA group“ ekologiškas pienas užima apie 25 % visos ekologiško pieno rinkos Lietuvoje. Nors ekologiškas pienas 40% brangesnis, tačiau įmonė mato neišnaudotą galimybę padidinti ekologiško pieno pardavimus dešimt kartų, kad bendra rinka siektų 10%. Kaip sukurti komunikacijos strategiją, kuri gerintų ekologiško pieno pardavimus? Kviečiami besidomintys ekologijos ir tvarumo tema ekonomikos, finansų, verslo, marketingo, komunikacijos studentai jungtis prie šio iššūkio. Galimas sprendimas – komunikacijos strategijos koncepcija.

Get to know other cases