Application period ends

24 March 2019

Case takes place in

Vilnius, Lithuania

Project schedule
Start

26 March 2019

Finish

30 May 2019

Boot Camp days (all mandatory)
Kick-off

26 March 2019

Demola Jam #1

29 March 2019

Demola Jam #2

19 April 2019

Final Demonstration

30 May 2019

Apply for this case  

Interested but the schedule is not a good fit for you?

Please leave an open application to be an applicant for other similar projects!

Leave an open application  

Contact person / Demola

Contact Demola if you have any questions about the challenge.

Rasa Milerytė

rasa.mileryte@demola.net

Naujas išskirtinis ekologiškas maisto produktas

WITH AUGA group, AB

„AUGA group“ ekologiško, tvariai užauginto maisto prekės ženklas AUGA, žinomas ir vertinamas ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. „AUGA group“ produktų asortimente galima rasti šviežias ir konservuotas daržoves, grybus, vartojimui paruoštus produktus, sriubas, grūdinius produktus, šalto spaudimo rapsų aliejų, pieno produktus, vištieną ir kiaušinius. Koks galėtų būti naujas, išskirtinis ir ekologiškas „AUGA group“ produktas, kuris atitiktų kintančius vartotojų poreikius?

Future Insights & Markets

Background

AB „AUGA Group“ yra didžiausia ekologinio žemės ūkio ir investicijų įmonių grupė Lietuvoje bei viena didžiausių Europoje. Grupės įmonės vadovaujasi vizija, kad ekologiškas ir tvariai užaugintas maistas gali būti prieinamas visiems. Įgyvendindama šią viziją, „AUGA Group“ kuria unikalų Europoje verslo modelį, paremtą naujausiomis mokslo žiniomis, bei tausojančių ekologinio ūkininkavimo technologijų pritaikymu visuose žemdirbystės, gyvulininkystės ir grybininkystės procesuose. 2016 m. rugsėjo mėn. „AUGA group“ Lietuvos rinkai pristatė ekologiško tvariai užauginto maisto prekės ženklą AUGA.

Problem

Ekologinės žemdirbystės ir maisto perdirbimo bendrovė „AUGA group“nuolat gaudo rinkos signalus ir papildo savo gaminamą asortimentą naujais produktais Pirmieji „AUGA group“ produktai buvo šviežios ir konservuotos daržovės, grybai ir sriubos. 2017 m. pabaigoje bendrovė pradėjo tiekti viso grūdo kvietinius, ruginius, speltų miltus ir šalto spaudimo rapsų aliejų. Įmonei svarbu patenkinti nuolat kintančius esamų ir potencialių vartotojų poreikius ir rūpintis, kad gamykla, gaminanti „AUGA group“ produktus, dirbtų visu pajėgumu. „AUGA group“ produkcija parduodama ne tik Lietuvoje, ji eksportuojama į Pietų Korėją, Japoniją, Kanadą ir kitas šalis. Kokį naują išskirtinį ekologišką produktą pasiūlyti rinkai, kad jis atitiktų įvairių pasaulio šalių vartotojų poreikius?

Get to know other cases