Application period ends

24 March 2019

Case takes place in

Vilnius, Lithuania

Project schedule
Start

26 March 2019

Finish

30 May 2019

Boot Camp days (all mandatory)
Kick-off

26 March 2019

Demola Jam #1

29 March 2019

Demola Jam #2

19 April 2019

Final Demonstration

30 May 2019

Apply for this case  

Interested but the schedule is not a good fit for you?

Please leave an open application to be an applicant for other similar projects!

Leave an open application  

Contact person / Demola

Contact Demola if you have any questions about the challenge.

Marija Tunkevičiūtė
Facilitator

+37063798059

marija.tunkeviciute@demola.net

Kaip sukurti šviestuvo su saulės elementais valdymo algoritmą?

WITH Ecolight

Numatoma, kad pasaulyje 2027 metais bus apie 363 milijonai gatvės šviestuvų. Šiuo metu lauko apšvietimo rinka išgyvena pokyčius – įprasti šviestuvai keičiami naujais, panaudojant LED, saulės energijos ir kitas technologijas, diegiamos išmaniosios apšvietimo valdymo sistemos. Kad nauji technologiniai apšvietimo sprendimai būtų efektyvūs, svarbu automatizuoti apšvietimo valdymą, kad energija būtų panaudojama kuo efektyviau.

Disruptive Services

Background

Elektros taupymo sprendimai, UAB (ECOLIGHT) – tai 2009 metais įsteigta pramoninių šviestuvų gamykla. Įmonės produkcija yra parduodama daugiau kaip 17 pasaulio šalių. ECOLIGHT prekinis ženklas įkūnija aukštos kokybės ir minimalaus dizaino šviestuvo sampratą. Visas dėmesys kreipiamas į produktų efektyvumą bei ilgalaikį tarnavimą sunkiomis sąlygomis. Įmonė glaudžiai bendradarbiauja su tokias rinkos lyderiais kaip Philips Lighting (dabar Signify), todėl gamyboje naudojami tik pažangiausi bei sertifikuoti elektronikos komponentai. Įmonė turi didelę patirtį pramoninių ir gatvės šviestuvų gamyboje ir yra vienintelė šviestuvų gamintoja Lietuvoje, kurios produktai yra sertifikuoti ENEC (angl. the European Norms Electical Certification) ženklu. Taip par įmonė turi trejų metų patirtį gaminant šviestuvus su saulės elementais. ECOLIGHT yra puikus sprendimas kompanijoms, kurios ieško nebrangių bet patikimų pramoninių šviestuvų komercinėms patalpoms, sporto salėms bei gatvėms apšviesti. Daugiau www.ecolight.lt.

Problem

Įmonė Ecolight susidūrė su iššūkiu, kaip parengti algortimo, kuris padėtų vartotojui pasirinkti tinkamą šviestuvo su saulės elementais veikimo schemą. Algoritmas turėtų vertinti tokius faktorius kaip saulės elementų faktinį elektros energijos gamybos pajėgumą, elektros energijos likutį baterijose, maksimalią šviestuvo galią, iš trečiųjų šalių gaunamą informaciją apie orų prognozę, kritines vartotojo užduotas ribas ir kt. Algoritmo užduotis parinkti tokį šviestuvo veikimo planą, kad atsižvelgiant į aukščiau išvardintus faktorius, būtų užtikrinamas jo nuolatinis funkcionalumas. Kviečiami matematikai, ekonometrai, IT specialistai, programuotojai.

Get to know other cases