Application period ends

24 March 2019

Case takes place in

Vilnius, Lithuania

Project schedule
Start

26 March 2019

Finish

30 May 2019

Boot Camp days (all mandatory)
Kick-off

26 March 2019

Demola Jam #1

29 March 2019

Demola Jam #2

19 April 2019

Final Demonstration

30 May 2019

Apply for this case  

Interested but the schedule is not a good fit for you?

Please leave an open application to be an applicant for other similar projects!

Leave an open application  

Contact person / Demola

Contact Demola if you have any questions about the challenge.

Rasa Milerytė

rasa.mileryte@demola.net

Kaip automatizuoti krovinių priėmimo procedūras logistikos įmonėje?

WITH Intrans, UAB

Pasverti, pamatuoti ir nufotografuoti - tai pagrindinės užduotys, atliekamos priimant krovinius. Šiuo metu įmonėje INTRANS toks krovinių apdorojimas vykdomas rankiniu būdu, naudojant tarpusavyje nesusietas technologijas, ko pasekoje kenčia procedūrų greitis, smarkiai išauga klaidų tikimybė. Kaip automatizuoti svėrimo, pamatavimo ir fotografavimo procedūras? Koks programinis modulis turėtų jungti šias užduotis, įgalinantis duomenų surinkimą, apdorojimą ir keitimąsi su išorinėmis sistemomis?

New Technology

Background

Šiuo metu INTRANS logistikos centre krovinių apdorojimas vyksta šia tvarka:
1. krovinys pasveriamas įprastomis paletinėmis svarstyklėmis, rodmuo ranka įvedamas į sandėlio valdymo sistemą;
2. krovinys pamatuojamas su rulete (ilgis, plotis, aukštis), matmenys ranka įvedami į sandėlio valdymo sistemą;
3. krovinys fotografuojamas su fotoaparatu (3-4 skirtingais rakursais), nuotraukos rankiniu būdu perkeliamos į kompiuterinę laikmeną ir įkeliamos į sandėlio valdymo sistemą;
Ar įsivaizduojate, kiek laiko užtrunka vieno krovinio priėmimas? Ir kaip padidėja žmogiškųjų klaidų rizika?
Rinkoje egzistuoja alternatyvos šioms problemoms spręsti (pvz.: http://www.abx.lv/terminal-and-equipment-laser-scanning-system.html), tačiau toks mechaninis priėjimas nėra optimalus laiko atžvilgiu, o skanavimas sandėlio sąlygomis (didelis kiekis dulkių) nėra patikimas ir reikalauja papildomos priežiūros.

Problem

Logistikos centras INTRANS specializuojasi logistikos paslaugų dalinių (ne pilnų) krovinių segmente, teikia krovinių surinkimo, atrinkimo, bei apdorojimo paslaugas logistikos sandelyje Vilniaus apskrityje. INTRANS Logistikos centre kiekvienas atvykęs krovinys turi būti pasvertas, pamatuotas, bei padarytos krovinio nuotraukos. INTRANS yra vienas inovatyviausių Logistikos centrų Lietuvoje pats savo jėgomis sukūręs internetinę sandėlio valdymo sistemą „Virtual Logistic Manager“, kuria dabar jau sėkmingai naudojasi ir kiti logistikos sandėliai. Galimas sprendimas: Įrenginys apjungiantis rinkoje esančius komponentus - svarstykles, kameras ir sprendimą gebantį pamatuoti objektą trimis dimensijomis (ilgis, plotis, aukštis). Įrenginys turėtų turėti savo programinį modulį, kuriame surinktų ir apdorotų visus gaunamus duomenis, ir galėtų jais keistis su išorinėmis sistemomis.

Get to know other cases