Application period ends

24 March 2019

Case takes place in

Vilnius, Lithuania

Project schedule
Start

26 March 2019

Finish

30 May 2019

Boot Camp days (all mandatory)
Kick-off

26 March 2019

Demola Jam #1

29 March 2019

Demola Jam #2

19 April 2019

Final Demonstration

30 May 2019

Apply for this case  

Interested but the schedule is not a good fit for you?

Please leave an open application to be an applicant for other similar projects!

Leave an open application  

Contact person / Demola

Contact Demola if you have any questions about the challenge.

Marija Tunkevičiūtė
Facilitator

+37063798059

marija.tunkeviciute@demola.net

Kaip sukurti inovatyvią praktiką Lietuvos studentų rinkai?

WITH Swedbank, AB

Jaunimo (15–24 metų amžiaus) nedarbo lygis 2018 m. sudarė 11,4 proc. ir buvo 1,9 procentinio punkto mažesnis nei 2017 m. Jauni žmonės vis anksčiau įsidarbina ir dažnai įgyja pirmą darbo patirtį jau dirbdami už atlyginimą, todėl per keletą pastarųjų metų jaunuolių, norinčių atlikti neapmokamą praktiką įmonėse, skaičius beveik dvigubai sumažėjo. Net ir privaloma praktika universitete nebegarantuoja praktikantų antplūdžio, nes didelė studentų dalis jau būna įsidarbinę. Iš personalo specialistų pozicijos, praktika išlieka svarbiu įrankiu pritraukti, atrinkti ir užsiauginti būsimus darbuotojus bei formuoti pozityvų įmonės įvaizdį studentų tarpe.

Future Insights & Markets

Background

Swedbank - tai moderni finansų institucija, kuri savo veikloje vadovaujasi novatorišku požiūriu į bankininkystę. Šiuo metu organizacijoje – apie 2,5 tūkst. darbuotojų, kurie ne tik dirba, bet ir mokosi, savanoriauja, sportuoja, kuria, dėsto ar kitais būdais kuria aktyvią bendruomenę. Būtent tiek skirtingų istorijų turime, nes kiekvienas asmuo atneša savo patirtį, žinias bei idėjas. Kiekvienas čia dirbantis gali rasti galimybių kurti įdomų savo karjeros kelią.

Problem

Įmonės konkuruoja ieškodamos vis kūrybingesnių būdų, kaip pritraukti talentingus darbuotojus ir kuria inovatyvias praktikų programas, atliepiančias jaunosios kartos poreikius. Swedbank nori Lietuvoje pasiūlyti visiškai naujos koncepcijos praktiką studentams. Ši praktika turėtų motyvuoti studentus ne finansiniu atlygiu, o tapti geru pagrindu karjerai, pritraukti norinčius daug išmokti ir sužinoti jaunuolius. Taip pat ši praktika turėtų atskleisti Swedbank išskirtinumą rinkoje. Galimas sprendimas: Lietuvai naujos praktikos studentams koncepcija.

Get to know other cases