Application period ends

24 March 2019

Case takes place in

Vilnius, Lithuania

Project schedule
Start

26 March 2019

Finish

30 May 2019

Boot Camp days (all mandatory)
Kick-off

26 March 2019

Demola Jam #1

29 March 2019

Demola Jam #2

19 April 2019

Final Demonstration

30 May 2019

Apply for this case  

Interested but the schedule is not a good fit for you?

Please leave an open application to be an applicant for other similar projects!

Leave an open application  

Contact person / Demola

Contact Demola if you have any questions about the challenge.

Rasa Milerytė

rasa.mileryte@demola.net

Kaip pristatyti technologiją specializuotoje parodoje?

WITH Evana Technologies, UAB

Lazerinių technologijų kūrėjai - įmonė „Evana Technologies”, yra sukūrusi plastikų mikro-gręžimo technologiją, kurią planuoja pristatyti specializuotoje gamybos, inovacijų ir inžinerinių sprendimų parodoje jungtiniame inovatorių stende. Tačiau kaip šią technologiją efektyviai pristatyti? Kaip atkreipti dėmesį ir pritraukti potencialių klientų dėmesį?

New Technology

Background

„Evana Technologies” yra 2012 metų startuolis, dirbantis lazerinių technologijų srityje susijusioje su medžiagų apdirbimu lazerio spinduliu. Šiuo metu įmonė dirba su technologijomis, skirtomis puslaidininkinių prietaisų gamybos pramonei ir plastikų mikro-gręžimo technologija, kuri gali būti skirta prietaisų ir įrankių taikomų medicinoje, biotechnologijoje gamybai.

Problem

Techniniai žmonės yra savo srities meistrai - puikūs fizikai, inžinieriai ir t.t. Tačiau šiems žmonėms pristatyti savo sukurtas technologijas dažniausiai yra sunku. Kodėl? Dėl to, kad jie yra įpratę naudoti specifinį žodyną, kuris ne visiems yra gerai suprantamas ir aiškus. Kviečiame prisijungti komunikacijos ir marketingo, vaizdų kūrimo ir apdorojimo, verslo srities studentus norinčius išbandyti savo jėgas suprasti ir paruošti plastikų ir mikro apdirbimo technologijos pristatymą parodai. Galimas sprendimas – solidus, patrauklus, iššaukiantis ir pritraukiantis dėmesį pristatymas. parodoje.

Get to know other cases