Application period ends

24 March 2019

Case takes place in

Vilnius, Lithuania

Project schedule
Start

26 March 2019

Finish

30 May 2019

Boot Camp days (all mandatory)
Kick-off

26 March 2019

Demola Jam #1

29 March 2019

Demola Jam #2

19 April 2019

Final Demonstration

30 May 2019

Apply for this case  

Interested but the schedule is not a good fit for you?

Please leave an open application to be an applicant for other similar projects!

Leave an open application  

Contact person / Demola

Contact Demola if you have any questions about the challenge.

Marija Tunkevičiūtė
Facilitator

+37063798059

marija.tunkeviciute@demola.net

Kaip sukurti įrankį, kuris palengvintų grįžtamojo ryšio teikimą tarp vadovo ir jo komandos narių?

WITH Addelse

Daugelyje organizacijų yra priimta kelti metinius tikslus ir organizuoti kasmetinius veiklos aptarimo pokalbius. Naujiems kalendoriniams metams prasidėjus tiek vadovai, tiek darbuotojai pradeda ruoštis metiniams veiklos vertinimo pokalbiams. Dažnai tenka išgirsti, jog tai nėra reikalinga, neduoda pakankamai naudos, suteikia daugiau baimės nei realaus rezultato. Kita vertus, darbuotojams labai trūksta reguliaraus ir konstruktyvaus grįžtamojo ryšio.

Better life & Wellbeing

Background

Addelse yra konsultacinė įmonė, kurios pagrindinė veikla – psichologinių vertinimo metodikų kūrimas, adaptavimas ir platinimas bei žmogiškųjų išteklių valdymo konsultacijos. Įmonė atstovauja ir turi teisę naudoti ProfileXT, DiSC, CheckPoint360 asmenybės ir kompetencijų vertinimo metodikas. Šiuos vertinimo įrankius naudoja didžiosios Lietuvos įmonės bei konsultacinės įmonės. Daugiau apie įmonę: http://www.addelse.eu/lt/.

Problem

Addelse atliktos apklausos duomenimis, net trečdalis darbuotojų niekada negauna grįžtamojo ryšio iš savo vadovų. Tai yra didžiulis neišnaudojamas organizacijos potencialas, nes tinkamai teikiamas grįžtamasis ryšys veikia kaip paskatinimas, ugdo kompetencijas ir stiprina organizacijos kultūrą. Technologijos gali palengvinti grįžtamojo ryšio teikimą – mes visi jau esame pripratę vertinti restoranus, knygas, rekomendacijas ir pan. Verslo valdymui kuriami įrankiai, padedantys kelti tikslus, dalintis užduotimis ir teikti grįžtamąjį ryšį vieni kitiems. Keliamas iššūkis – apžvelgus rinkoje siūlomus grįžtamojo ryšio (one-to-one) teikimo įrankius parengti koncepciją įrankio, palengvinančio grįžtamojo ryšio teikimą tarp vadovo ir jo komandos narių. Galimas sprendimas: įrankio, palengvinančio grįžtamojo ryšio teikimą tarp vadovo ir jo komandos narių, koncepcija.

Get to know other cases